Scroll Top
Menu
Close
Танилцуулга
Мэндчилгээ
Эрхэмлэх зүйл
Тангараг
Сургуулийн бүтэц
Бэлгэдэл
Төгсөгчид
Төгсөгчдийн холбоо
Түүхэн товчоо
Сургалт
Сургалт
Сургалтын хөтөлбөр
Сургалтын материал
Сургалтын төсөл
Сургалтын орчин
Хүүхэд хөгжүүлэх сургалт
Дүрэмт хувцас
Сурах бичиг
Дэвтэр
Сурагч солилцоо
Гадаад харилцаа , Карьер хөгжлийн төв
Мэдээ
Элсэлт
Элсэлт
Чойжамц сангийн тэтгэлэг
Үйл ажиллагаа
Календарчилсан төлөвлөгөө
Цайны газар
Автобусны үйлчилгээ
Нэвтрэх
Багшийн систем
Сурагчийн систем
Menu
Close
Танилцуулга
Мэндчилгээ
Эрхэмлэх зүйл
Тангараг
Сургуулийн бүтэц
Бэлгэдэл
Төгсөгчид
Төгсөгчдийн холбоо
Түүхэн товчоо
Сургалт
Сургалт
Сургалтын хөтөлбөр
Сургалтын материал
Сургалтын төсөл
Сургалтын орчин
Хүүхэд хөгжүүлэх сургалт
Дүрэмт хувцас
Сурах бичиг
Дэвтэр
Сурагч солилцоо
Гадаад харилцаа , Карьер хөгжлийн төв
Мэдээ
Элсэлт
Элсэлт
Чойжамц сангийн тэтгэлэг
Үйл ажиллагаа
Календарчилсан төлөвлөгөө
Цайны газар
Автобусны үйлчилгээ
Нэвтрэх
Багшийн систем
Сурагчийн систем
Сүүлд нэмэгдсэн мэдээ
“MNUE OPEN 2024”
Амжилтын буухиа үргэлжилсээр …
HIPPO-2024 ОЛИМПИАДАД АМЖИЛТ АРВИН ОРОЛЦЛОО.
Амжилтын буухиа үргэлжилсээр …
Хамгийн их сэтгэгдэлтэй мэдээ
МАТЕМАТИКИЙН КЕНГУРУ УРАЛДААНЫ ДҮН ГАРЧЭЭ
БАЯНЗҮРХ ДҮҮРГИЙН ТҮҮХИЙН ОЛИМПИАДАД АМЖИЛТТАЙ ОРОЛЦЛОО .
Сэтгэл зүйч
Сургалтын чанарын шалгалтын дүн гарлаа
ХАМТЛАГ БҮЖГИЙН ТЭМЦЭЭНИЙ ДҮН ГАРЛАА.
Мэдээ
Нийтлэсэн
oyunlag news
}
April 1, 2013
0
Сэтгэгдэл
Post navigation
ХАМТЛАГ БҮЖГИЙН ТЭМЦЭЭН
Сурагчдын авьяас сонирхлыг илрүүлэх, чөлөөт цагийг зөв боловсон өнгөрөөх зорилгоор НУТ-ээс хамтлаг бүжгийн аварга шалгаруулах тэмцээнийг ОУХНайрамдал төвд 4-7р анги, 8-11р анги гэсэн ангиллаар амжилттай явуулж дүнгээ гаргалаа.
Уг тэмцээнд нийт 12 баг оролцсон бөгөөд тэмцээнийг “ОЮУНЛАГ” сургуулийн багш Норовсүрэн, Ариунзул, ОУХН төвийн ахлах удирдагч Урангоо нар шүүн явууллаа.
4-7р ангийн ангилалд:
I БАЙР: 7Б ангийн охидын “Grystals” хамтлаг
II БАЙР: 7В ангийн охид хөвгүүдийн “STEP UP” хамтлаг
III БАЙР: 5В ангийн охид хөвгүүдийн “WINTER GIRLS” хамтлаг тус тус шалгарлаа.
8-11р ангийн ангилалд:
I БАЙР: 9а ангийн охидын “DOUBLE G” хамтлаг
II БАЙР: 10a ангийн охид, хөвгүүдийн “INFINITE” хамтлаг
III БАЙР: 8a ангийн охидын “DIAMONDS” хамтлаг тус тус шалгарлаа.
oyunlag news
More posts by oyunlag news
Сэтгэгдэл үлдээх
Cancel reply
Message *
Name *
Mail *
Website
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Send Comment
Δ